ENGLISH FOR COOL KIdS  a Fit for English - program pro studenty od 11 let

English for Cool Kids a Fit for English je inovativní výukový koncept. Je sestaven tak, aby doplňoval a rozšiřoval výuku anglického jazyka na základní škole nebo víceletém gymnáziu. Veškerá gramatika, která je v osnovách základní školy je v tomto kurzu zahrnuta a široce probírána. Vše nové je pak upevněno skrze mnohá cvičení, hry, příběhy a další aktivity. Tento výukový koncept je tedy vhodný jako:

  • doplňující a rozšiřující pro žáky 2. stupně ZŠ  a víceletých gymnázií
  • učivo pro slabé studenty
  • studenty vyšších ročníků ZŠ i středních škol, kteří mají mezery v základech anglického jazyka

Navíc, pracovní listy pokrývají většinu gramatických témat a lektor je využívá individuálně, polde potřeb jednotlivých žáků. Kromě gramatiky zůstává hlavním cílem mluvené slovo. Kurz obsahuje velmi mnoho zajímavých her a tématických okruhů.

Výuka ve skupině 3 - 7 studentů/skupina. Doba výuky je 50 minut.

 

Výuková lekce je rozdělena následovně:

  • opakování gramatických struktur podle knihy a pracovních listů
  • řešení domácího úkolu a témat probíraných ve škole individuálně
  • hry a mluvený projev

Maximálně 7 studentů ve skupině studentů bez problémů/doplňující výuka:

Ani když student nemá žádné, nebo jen zanedbatelné problémy s anglickým jazykem, je rozumné aby navštěvoval "Fit for English" kurz jako doplněk k výuce ve škole.

Na středních školách a gymnáziích musí děti číst, psát, rozumnět, mluvit a ještě se učit gramatiku. A to vše najednou. Pro mnoho studentů je toto příliš a oni, bohužel, rychle ztrácí zájem ve studium. Učení se cizímu jazyku by mělo být potěšením a ne se stát agonií. Tím, že vaše děti souběžně s výukou ve škole navštěvovat i naše kurzy, zjistí, že výuka angličtiny je zábavná a není pod nátlakem. Je velmi důležité si uvědomit, že jazykové schopnosti se nejlépe trénují v malých skupinách. Tím se dají špatné návyky rychle odstranit. Získat kvalitní jazykové znalosti ve skupině 25 studentů jsou velmi omezené.

Studenti vyšších ročníků jsou často dobří v psaní a překladech, naproti tomu nejsou schopni komunikovat. To proto, že nikdy neměli tu příležitost.

Komunikovat verbálně je v dnešním světě základ. Proto jsou rétorické schopnosti spolu s upevněním gramatických struktur hlavním bodem našich kurzů. Díky mnoha konverzačním hrám je pro studenty přirozené mluvit na našich hodinách anglicky.

 

Kurzy English for Cool Kids a Fit for English jsou přípravnými kurzy ke zkouškám Cambridge Young Learners, KET a PET

 

 

Kontakt

Mortimer English Club Slaný

slany@mortimer-anglictina.cz info@anglictina-slany.cz

od 1.5.2019 na nové adrese:
Wilsonova 577
Slaný
27401

604 610 627, 604 26 00 82

Vyhledávání

úvod

24.01.2017 00:00

Vítejte na našich stránkách !

Jsme jazyková škola, vyučující angličtinu podle mezinárodního konceptu MORTIMER ENGISH CLUBu. Učímě zábavnou, hravou, ale velmi intenzivní formou děti již od 2 let, teenagery, dospělé i seniory. U nás se studenti nenudí. Přijďte si nezávazně vyzkoušet, jak naše výuka vypadá :-) Těšíme se na Vás !

Novinky

29.08.2019 09:34

MINISCHOOL - anglické dopoledne pro děti 3 - 6 let

Anglický program  MINISCHOOL  bude pokračovat opět od středy  18.9.2019 Děti ve věku 3-4,5 roku - pátek 8.30 - 12.00 - 1 volné místo děti 5+ a předškoláci ( pokračující) - středa 8.30 - 12.00 - 3 volná místa nová skupina od září 2019- děti 3-4 let začátečníci - středa 8.30 -12.00 -...
12.08.2019 11:08

Dny otevřených dveří - ukázkové lekce a zápisy do kurzů

KDY: 4. a 5. září 2019 od 15.00 do 18.00 hodin    Rozpis jednotlivých ukázkových lekcí s registračním formulářem najdete zde: DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 4. a 5. 9. 2019   Rozvrh kurzů a přehled volných míst v kurzech bude k dispozici na ukázkových lekcích, na webu bude zveřejněn po...

© 2015 Všechna práva vyhrazena. www.anglictina-slany.cz

Vytvořeno službou Webnode